Agnieszka Bonar

O mnie

Certyfikowana trenerka rozwoju osobistego (Holistyczna Szkoła Trenerów).  W trakcie edukacji psychoterapeutycznej  w warszawskiej Szkole Gestalt.

Z wykształcenia biotechnolog, przez ponad 10 lat pracowała jako wykładowca przybliżający zagadnienia związane ze zdrowiem, leczeniem naturalnym i holistycznym podejściem do profilaktyki chorób.

Od ponad 17 lat zaangażowana w rozwój osobisty, stopniowo odkrywa coraz większą przestrzeń do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Założycielka CORrelation – przestrzeni inspirującej do rozwijania świadomości ciała.

Prowadzi warsztaty dotyczące odkrywania i pogłębiania świadomości ciała, praktykowania uważności poprzez ciało, pracy z wewnętrznym dzieckiem,  także w obszarze relacji matka-córka, rozwijania rezyliencji, w tym pracy z lękiem.

Zafascynowana połączeniem rozwoju osobistego i psychologii z neuronaukami, a szczególnie  nowymi technikami pracy poprzez ciało, takimi jak: Somatic Experiencing SE, Tension, Trauma and Stress Releasing Exercises TRE oraz włączeniem praktyki uważności w codzienność.

Współtworzy Fundację Willigisa Jagera Mądrość Wschodu i Zachodu. Współautorka bloga www.wszystkoJEDNO.org oraz redaktorka książek wydawanych przez Fundację. Zaangażowana w praktykę zen w ramach świeckiej linii zen Pusta Chmura.

Zapisz się <span> do newslettera </span>

Zapisz się do newslettera